טיפים לבחירת שמלת בת מצווה

שמלת מקסי שושבינה - אפרסק

שמלת מקסי שושבינה – אפרסק

אל תשכחו מהגיל
אז נכון שבגיל 12, כל רצונכן הוא להתלבש כמו המבוגרות, ואפשר להבין אתכן: הרי בסדרות טלוויזיוניות הכוכבות תמיד לבושות בצורה אסתטית ומושכת, אשר מעוררות חשק להתלבש בדיוק באותו אופן גם במציאות. בנוסף, אתן כבר מגיעות לגיל שבו אפשר למצוא מידות רלוונטיות עבורכן גם ברשתות בגדים מסחריות, ממש כמו אותן גדולות.

למרות הפיתוי, כשמדובר על שמלות לבת מצווה מומלץ לרכוש אותן דווקא בחנויות ייעודיות, המציעות מבחר רחב של בגדי ילדים לאירועים. אל תוותרו על הקסם של הילדות ועל שמלות יצירתיות ותזכרו שלכל זמן יש את הסגנון המתאים.

שמלות ערב לילדות הן מהודרות, בדרך כלל נסיכתיות והרבה יותר כיפיות משמלות רגילות שניתן למצוא בכל מקום, ולכן הן יגרמו לכן להרגיש מיוחדת בערב החשוב בחייכן. כל אחת ואחת יכולה למצוא את השמלה שמתאימה לה ביותר, בין אם מבחינת הצבעים ובין אם מבחינת הגזרה, קצרה או ארוכה.

איך מוצאים את השמלה המושלמת?
האירוע לא מתחיל ונגמר בבחירת שמלות לבת מצווה אלא יש כמובן את הערב עצמו שצריך לעבור בהצלחה. מן הסתם, במהלך האירוע תרצו להשתולל וליהנות על רחבת הריקודים עם שאר החברים, ולכן השמלה שבה תבחרו צריכה לא רק להצטלם טוב ולמצוא חן בעיניי החברים והחברות, אלא גם להיות נוחה, ולכן מומלץ להיעזר בכללים הבאים:

• בחרו בשמלה המושכת אתכן באופן אישי מבחינת המראה הכללי.
• מדדו וקבלו חוות דעת של חברה טובה.
• הקשיבו לחוות הדעת של ההורים (ייתכן ולא תסכימו עימם, אך יחד עם זאת, ייתכן ויאירו את עיניכן לפרט זה או אחר).
• לאחר מדידת השמלה התהלכו בחנות ובידקו האם היא מאפשרת לכן תנועה מספיק נוחה לערב המיוחד.

זכרו כי הערב הוא שלכן, וככוכבות האירוע, אתן לעולם תיראו מושלמות ואהובות על ידי כולן, לכן קחו את הערב בקלות, ותמצאו את השמלה המתאימה לכן ביותר.

dsfdsfdsf