לבחור את השמלה המושלמת

הכל הולך (כמעט)

כשבוחרים שמלות ערב, ניתן לומר שרק השמיים הם הגבול: לא רק שאפשר לבחור שמלות בת מצווה בכל גזרה ובכל גוון אפשרי, הרי שיש גם כל כך הרבה בדים וקישוטים שאפשר לשלב בשמלה במטרה להפוך אותה לשמלת ערב ייחודית.

לנוכח מגוון האפשרויות הרחב, מומלץ לחשוב מחוץ לקופסא: הרי בגדי ילדים לאירועים אמורים להיות מיוחדים ויוצאים מגדר הרגיל, מה שאומר שאפשר לחרוג קצת ממה שאתן רגילות ללבוש ביום יום, אך להקפיד כמובן לבחור שמלות בת מצווה שיקלעו לטעמכן.

הפרטים הקטנים וההבדל הגדול

מבחינת גוונים, מומלץ לבחור לא רק בצבע מחמיא, אלא גם בגוון החביב עליכן. לכל נערה יש את הצבע המועדף עליה, בין אם מדובר בורוד, תכלכל או סגול, ולכן מומלץ שגם השמלה לאירוע תשקף את אהבתכן לאותו גוון.

בכל הנוגע להרכב הבדים של השמלה, הרי שניתן לשחק עם שילובי בדים חגיגיים כמו תחרה, סאטן או אורגנזה. הבחירה בבדים העשירים תעניק לשמלה נופך נסיכותי ומרשים יותר. כמובן שהבד העיקרי שממנו תהיה עשויה השמלה צריך להיות נוח ונושם, על מנת שניתן יהיה להשתולל איתו בקלות על רחבת הריקודים.

אז איך מוצאים את השמלה המושלמת?

גם אם ביום יום אתן משתדלות להימנע מלבישת בגדים מקושקשים או עמוסים מדי, הרי שדווקא באירוע הבת מצווה מומלץ לחרוג מהמדיניות הזו כדי להוסיף קצת 'גלאם' ומעט זוהר לשמלתכן. לכן, קישוטים כמו פפיונים או פרחים יתקבלו בברכה, גם סרטי סאטן, פייאטים ובעצם כל אלמנט חגיגי אחר.

כמובן שמומלץ לא להגזים ולא לבחור באלמנטים שיכולים לבגר מאד את השמלה. במקביל חשוב מאד שהשמלה תהיה נוחה ולא תקשה עליכן ליהנות מהחגיגה שנוצרה לכבודה.

dsfdsfdsf