טיפים ומידע שימושי

השקעתם בחופה מעוצבת, לא ויתרתם על הזיקוקין, הפרחתם ארבעים יונים לבנות, ואפילו הכנתם ריקוד 'רומבה' חושני, אבל בסופו של דבר את כל המחמאות סחטו דווקא אחייניתך בת השלוש ואחיך בן הארבע. זה מה שקורה כשמלבישים את הזאטוטים של המשפחה בשמלת מלמלה הורסת וחליפת טוקסידו שלושה חלקים, שנתפרו במיוחד לגודל שלהם. ושלא תגידו שלא הבטחנו לכם…
העולם שייך לשושבינים – לחצו להמשך הקריאה

מה לובשים לאירוע הבת מצווה? לעתים נדמה כי מדובר במשימה קלילה למדי, אך בפועל, קיים קושי מהותי לאתר שמלות בת מצווה שתהיינה יפות, נוחות ומתאימות לרוח האירוע. אם גם אתן עומדות בפני היום הגדול ומתקשות לבחור את השמלה המושלמת, בוודאי תוכלו להזדהות עם כמה מהנקודות הבאות.
להמשך הקריאה

הבחירה בשמלה המתאימה לאירוע בת המצווה היא אינה משימה פשוטה: מחד, קיימת ציפיה לבחור בשמלה מפוארת, כזו שתכבד את גודל המעמד המרגש, ומאידך, אל לכן לשכוח את העובדה שאתן חוגגות בסך הכל 12 שנים, ולכן צריך לבחור שמלה שתשקף את גילכן הצעיר. לכן השאלה המתבקשת היא: כיצד ניתן ליהנות מכל העולמות?
כמה טיפים שיקלו על הבחירה המאתגרת

פעמים רבות הורים חוששים להשקיע בפריטי לבוש ייחודיים עבור ילדיהם לקראת אירוע חשוב, מתוך המחשבה שמדובר בפריטים שישמשו אותם פעם אחת בלבד. אז נכון, בגדי אלגנט לילדים הם ללא ספק חגיגיים יותר מבגדים רגילים ליום יום, ואין ספק שילדים צומחים בקצב מסחרר, ובכל זאת- אין סיבה שההשקעה בפריט הלבוש תהפוך לחד פעמית.

במאמר הבא נעניק לכם טיפים שיהפכו כל פריט לבוש אלגנטי לפריט רב שימושי

אירוע בת המצווה הינו אחד מאבני הדרך החשובות בחייה של העלמה הצעירה, ובשל כך, יש חשיבות רבה בבחירת שמלה שתגרום לכן, להרגיש כמו נסיכות במהלך האירוע המיוחד. הבחירה בשמלה כזו, לנוכח מטען הציפיות הגבוה שלנו, היא לא תמיד פשוטה, ולכן אספנו כמה טיפים שיאפשרו לכן לרכוש שמלות בת מצווה מושלמות.

שמלות לבת מצווה אמנם משמשות אותנו בעיקר למשך ערב אחד בחיינו, אך למרות זאת יש להן משקל רב היות ומדובר באירוע חשוב ומתועד היטב. לכן, לפני שרוכשים שמלות לבת מצווה, חשוב לשאול את עצמכן כמה שאלות חשובות שיאפשרו לכן לבחור בשמלה המושלמת.

הרבה יותר קשה לאתר בגדי אלגנט לילדים לצורך אירוע יחיד, מאשר למצוא עבורם מלתחה שלמה ליום יום. הסיבה לכך נובעת מן העובדה שהרצונות של הילדים לא תמיד תואמים לרצונות הוריהם, מה שעשוי ליצור קונפליקט כבר בעת תהליך המדידות. במאמר הבא ננסה להבין כיצד מתאימים בגדי אלגנט לילדים בהתאם לאופי האירוע.

dsfdsfdsf