מדריך לבחירת בגדי אלגנט לילדים

לבוש ספורט אלגנט - אפרסק

לבוש ספורט אלגנט – אפרסק

מה תפקידו של הילד באירוע?

על אף שבארץ קוד הלבוש אינו מחייב מאוד, אין ספק שיש מקום לבצע הבחנה בין אירועים שבהם הילד הוא כוכב הערב, כמו למשל בר מצווה ובת מצווה, לבין אירועים שבהם הילד הוא אורח המסיבה, כמו למשל בחתונה של קרובי משפחה. במקרה השני כדאי גם לבחון את קרבתכם ואת קרבתו של הילד לבעל השמחה, על מנת לבחור בבגדי אלגנט שלא יהיו חגיגיים מדי אך גם לא פשוטים מדי עבור גודל המעמד.

נוח לך?

ילדים לא רגילים ללבוש בגדי אלגנט באופן רגיל, ולכן יתכן שהם מראש ירגישו מעט מוזר ללבוש פתאום שמלה אלגנטית או חליפת שלושה חלקים. כדי להקל על המעבר מעולם ההלבשה היומיומית לעולם הלבוש המהודר, מומלץ לאפשר לילד להתהלך בבגדיו החדשים בחנות כמה שיותר.

לעתים הילדים מתלהבים כל כך ממראה הביגוד האלגנטי שהם שוכחים כי הבגד צריך לאפשר להם לזוז ולרקוד. לכן, מומלץ לקחת את הזמן, לא למהר ולשאול את הילד את כל השאלות ההכרחיות- האם המידה מתאימה לו? האם הוא מרגיש שהוא זז בחופשיות בבגד? בקשו ממנו ללכת הלוך ושוב בחנות וגם לשבת בעודו לבוש בחליפה או בעודה לבושה בשמלה, על מנת לוודא שהבגד אכן יעמוד במבחן המציאות.

האם אתם מסכימים?

לפעמים אנו נוטים לשכוח שגם ילדים הם אנשים קטנים ובהתאם לכך יש להם דיעה בכל הנוגע לבגדים שהם לובשים. לכן, חשוב מאוד לרכוש בגדי אירועים לילדים אשר מוצאים חן בעיניי שני הצדדים. רכישת פריט לבוש למורת רוחו של הילד היא טעות, שכן ביום האירוע אתם עשויים לגלות שהילד מסרב ללבוש את הפריט שנקנה עבורו. סביר להניח שלא תרצו לנהל ויכוחים בנוגע לסוגיית הלבוש בסמוך לאירוע ולכן מומלץ למנוע אותם מלכתחילה.

תשאלו את ילדכם האם הוא מרוצה מהבחירה, ותשאלו את עצמכם את אותה שאלה, יחד עם כמה סעיפים נוספים שלא אמורים להיות רלוונטיים לילד- כמו האם למשל המחיר הוא מציאותי מבחינתכם? האם מדובר בהוצאה שלדעתכם תחזיר את ההשקעה? אם הושגה הסכמה משותפת לגבי הפריט, אפשר יהיה לרכוש אותו ללא חרטות וללא נקיפות מצפון.

dsfdsfdsf