שאלות שחשוב לשאול לפני שבוחרים שמלת בת מצווה

כיצד אתן רוצות להציג את עצמכן?

זה לא סוד שלכל נערה יש תמונה ברורה בראשה לגבי האופן שבו היא רוצה להיראות באירוע הבת מצווה: רובן רוצות להיראות כמו הזמרת או כוכבת הטלוויזיה האהובה עליהן, בעוד שאחרות שואבות השראה דווקא מאתרי האופנה המובילים. כשאנחנו ממירים את הפנטזיה למבחן המציאות, חשוב שתשאלו את עצמכן האם התמונה הזו שקיימת בראשכן מייצגת את האופן שבו תרצו להיראות באירוע.

פעמים רבות לכלות השמחה יש נטייה לבחור שמלת בת מצווה שהן בעלות מראה מבוגר מדי, בין אם בגלל הבחירה בצבע כהה או בגזרה ארוכה, במטרה להיראות כמו נשים צעירות. לפעמים, כדאי לקחת רגע נוסף של מחשבה ולשאול, האם יהיה זה מתאים להתלבש באופן כזה לאירוע שאמור לחגוג את גילכן הצעיר? ברוב המקרים תגלו שהתשובה היא שלילית.

האם אוכל לעשות שימוש נוסף בשמלה?

סוגייה נוספת שכדאי להעניק עליה את הדעת, היא באשר לפרקטיות של השמלה. נסו לשאול את עצמכן מראש האם תהיו פתוחות לרעיון ללבוש את השמלה פעם נוספת. זה לא אומר שתצטרכו ללבוש את השמלה כמו שהיא: חנויות המציעות בגדי ילדים לאירועים, בדרך כלל מעניקות שלל פתרונות לבוש לבנות שרוצות לעשות שימוש חוזר בשמלה.

שמלות ערב לילדות ניתן בקלות להתאים גם לאירועים אחרים ואפילו ליום יום: באמצעות לבישת שרוולון או טייץ מתחת לשמלה, וכן באמצעות אבזור שונה, תוכלו בקלות ליצור הופעה שונה לחלוטין שאיש לא יזהה.

אך אם הרעיון בכל זאת לא מוצא חן בעיניכן, ואתן מייעדות את השמלה לשימוש אחד בלבד, נסו להתחשב בשיקולי התקציב ולבחור חנויות המציעות בגדי ילדים מעוצבים במחירים נוחים ובהנחות מיוחדות. אחרי הכל, חבל להוציא הון עתק על שמלה שתמתין לשווא בארון.

האם יהיה לי נוח?

זו השאלה שבה תידרשו למידת הכנות הגדולה ביותר, שכן ישנן בנות שכלל אינן מורגלות ללבוש שמלות ביום יום, ולכן יתכן שגם שמלות ערב לילדות יתגלו עבורן כמשימה מאתגרת מדי. במידה וזה המצב- אל ייאוש, חנויות המציעות שמלות ערב לילדות, מציעות גם שפע בגדי ילדים מעוצבים המתאימים לכל סגנון. יתכן שבמקום שמלה, תוכלו לקנות חליפת שני חלקים מגניבה וליצור הופעה מרעננת ונחמדה אפילו יותר.

dsfdsfdsf