בגדי אלגנט לילדים

חליפת ג'קט - אפרסק

חליפת ג'קט – אפרסק

עשו שימוש בשכבות

אם אתם מייעדים את פריט הלבוש האלגנטי להפוך לרב שימושי, חשוב שהוא יהיה קליל, אך לא קליל מדי ולחילופין גם לא כבד מאוד, על מנת שניתן יהיה ללבוש אותו בכל עונות השנה. כך למשל, שמלת כתפיות קייצית לכאורה יכולה להפוך בקלות לשמלה רב עונתית באמצעות לבישת שכבה נוספת מעליה, כמו קרדיגן דקיק.

אם מדובר בעונת החורף ובכל זאת קר מדי לשלוח את הילדה לאירוע בשמלה וקרדיגן בלבד, אפשר לעטוף אותה גם במעיל מפנק מעל. השכבות הללו לא רק יבטיחו שהילדה תהיה מחוממת ולא תחלה, אלא גם יצרו מראה מתוחכם ומלא שיק, שלא תמיד אפשר ליצור באמצעות שכבה אחת בלבד.

אותו בגד בשינוי אדרת

את המראה של בגדי אלגנט לילדים אפשר לשדרג לא רק עם חילופי העונות, אלא גם באותה עונה באמצעות שימוש באקססוריז שונים. חליפה אלגנטית לבנים עשויה להיראות שונה לגמרי אם תחליפו את החולצה המכופתרת באחת בצבע אחר או תוסיפו עניבה ואפילו נעליים שונות.

כלל דומה תופס גם במחלקת הילדות: שרשרת ונעליים שונות עשויות לשנות את כל המראה הכללי גם אם מדובר באותה שמלה. לכן, מומלץ שלא לחרוץ מראש את גורלו של הפריט כחד פעמי, אלא לבחון כיצד הוא משתלב במערכות לבוש שונות- במרבית המקרים תהיו מופתעים לטובה מהתוצאות היצירתיות.

מיקס אנד מאץ'

אם אתם רוכשים בגדי אלגנט לילדים המורכבים ממערכת של כמה חלקים, כמו למשל חליפה או סט של גופיה וחצאית, הרי שלא מדובר בשידוך משמיים אלא ניתן ואף רצוי לערבב יחד עם פריטים אחרים, ובכך ליצור מערכות לבוש שונות לגמרי. אל תחששו להעיז ולשלב גם בגדי אלגנט לילדים יחד עם בגדים יומיומיים יותר כדי ליצור הופעה מגוונת.

כך למשל, ג'קט שנלבש כחלק מחליפה יוצר כמובן הופעה מאוד אלגנטית, אבל אם תשלבו את אותו ג'קט, רשמי ככל שיהיה, עם ג'ינס יומיומי לדוגמא, תיצרו הופעה ספורט אלגנטית שתתאים גם לאירועים וגם ליום יום. נסו לערבב כל מיני שילובים, גם אם הם נראים לא שגרתיים, עד שתגיעו לתוצאה שתמצא חן בעיניכם ובעיני הילד.

dsfdsfdsf