אודות

'אפרסק' הינה רשת איכותית ומובילה בישראל להלבשת ילדים לאירועים. חנויות הרשת מתמחות בביגוד אלגנט וספורט אלגנט לילדים כך שגם החוגגים עצמם וגם חבריהם יוכלו להתהדר בתלבושת חגיגית לפי טעמם. חנויות הרשת ממוקמות באשקלון ובאשדוד, הנמצאות במרחק חצי שעת נסיעה בלבד מאזור גוש דן.

הצורך הוליד קונספט

'אפרסק' היא חברה ותיקה העוסקת בתחום בגדי אלגנט לילדים מזה כשלושה עשורים. החברה הוקמה בשנת 1981 בידי האב יעקב דודזדה, לאחר שזיהה צורך גובר בקרב ההורים, שרצו להלביש את ילדיהם לקראת אירועים חשובים, מבלי להתרוצץ מחנות לחנות.

לאורך השנים ובזכות ההקפדה על איכות, מגוון ושירות, דודזדה הצליח להתבלט בתחומו ולספק מענה מתאים לכל ההורים והילדים אשר חלמו ליצור הופעה כובשת ואיכותית לרגל האירוע המיוחד.

לא מתפשרים על איכות

כבר מתחילת ימיה הראשונים של הרשת, חרט דודזדה את ערך האיכות על דגלו. כל הפריטים הנמכרים ברשת 'אפרסק' מיוצרים מחומרי גלם איכותיים וברמת הגימור הגבוהה ביותר. בנוסף, קיימת הקפדה על קו אלגנטי חגיגי שיהיה גם נוח, תוך מתן דגש על עיצובים עשירים, אופנתיים ועדכניים.

בחנויות ניתן למצוא את כל הנדרש ליצירת התלבושת המושלמת לארוע כולל שמלות לבת מצווה, חליפות לבר מצווה, שמלות ערב לילדות, תלבושת לשושבינים ולשושבינות, לחברים ולחברות וכן אביזרים משלימים כמו נעליים, תיקים, סיכות שיער וכו'. המטרה היא ליצור מקום שבו ההורים וילדיהם ירגישו בנוח ויוכלו לבנות את ההופעה המושלמת, עד לרמת הפרטים הקטנים, ביום מדידות יחיד ונטול טרטורים.

רשת 'אפרסק' היא הכתובת עבור התאמת בגדי ילדים מעוצבים בתקציב נוח, ולכן, אין זה מפתיע, שהורים וילדים מאזורים שונים בארץ כמו אזור גוש דן, השרון וירושלים, מגיעים לביקור ברשת 'אפרסק' כדי להתאים תלבושת מהממת ונוחה לאירוע.

מגוון רחב ביותר של קולקציות בגדי אירועים פרט לקולקציה המיוצרת באופן עצמאי בידי 'אפרסק,' הרשת נוהגת לשתף פעולה באופן קבוע עם מיטב יצרני בגדי אירועים לילדים, על מנת להציע את מבחר הפריטים המגוון והאיכותי ביותר. שיתופי פעולה אלה מאפשרים לרשת 'אפרסק' להציע מגוון מרהיב של בגדי ילדים לאירועים לכל גיל ולכל מטרה.

כל קבוצת גילאים מקבלת את המיקוד הרלוונטי לה תוך כדי ביצוע הפרדה ברורה בין הצרכים המאפיינים כל גיל וגיל.

dsfdsfdsf